Dziwny przypadek psa nocną porą

Młodzież 13-15 lat

Projekt oparty na bestsellerowej książce Marka Hadonna, uhonorowanej siedemnastoma nagrodami literackimi. Niezwykła opowieść o miłości, marzeniach i przełamywaniu własnych ograniczeń.

Czas & lokalizacja

Zajęcia odbywają się w soboty w godz. 13-16.00
ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa

O projekcie

Projekt oparty na bestsellerowej książce Marka Hadonna, uhonorowanej siedemnastoma nagrodami literackimi. Niezwykła opowieść o miłości, marzeniach i przełamywaniu własnych ograniczeń.

Bohaterem spektaklu jest Christofer, matematyczny geniusz, znawca astronomii, który nie lubi tłumów i boi się obcych. To wokół niego będzie toczyła się główna akcja przedstawienia, a w niej śledztwo, podczas którego odkryte zostaną niewygodne tajemnice rodzinne. Równolegle na scenie przy pomocy muzyki, choreografii i kreatywnych pomysłów przedstawimy świat widziany oczami Christofera.

Do tego projektu zapraszam również nastolatki, które brały już udział w spektaklu „Niewidzialne Dzieci”.

Szczegółowy plan pracy w Projektach Teatralnych:

 • integracja grupy
 • praca nad warsztatem aktorskim, wokalnym i tanecznym
 • zakończenie pierwszego etapu pracy w Pracowni, pokaz świąteczny Flash Mob
 • zapoznanie się z tekstem przedstawienia
 • praca nad spektaklem
 • udział w festiwalach teatralnych
 • uroczyste zakończenie roku artystycznego, występ na profesjonalnej scenie dla chętnych dzieci udział w letnim obozie artystycznym

Kadra tworząca Projekty Teatralne:

 • Magdalena Glapińska: aktorka, dziennikarka; założycielka Pracowni Teatralnej, prowadzi warsztaty aktorskie, adaptuje scenariusze, reżyseruje spektakle.
 • Agnieszka Senderowska-Rucińska: choreograf; w Pracowni Teatralnej prowadzi zajęcia z ruchu scenicznego i improwizacji aktorskiej.
 • Ola Troczyńska-Rucińska: dyrygent, trener wokalny, wokalistka; w Pracowni Teatralnej prowadzi zajęcia wokalne z elementami rytmiki.

Zajęcia odbywają się w soboty od 13.00 do 16.00

Cena 370 zł /12 h/miesiąc

Plus jednorazowa oplata semestralna, fundusz teatralny 100 zł.

Miejsce spotkań : 

Mazowiecki Instytut Kultury
ul. Elektoralna 12

Zapis na zajęcia

  Zgłaszam dziecko do uczestnictwa w projekcie

  Dane uczestnika (dziecka)


  Dane zgłaszającego (rodzica/opiekuna)

  Informacja o przetwarzaniu danych

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do udziału dziecka w projekcie. Pani/Pana/Uczestnika dane osobowe przetwarzane będą w celu: udziału w powyższych zajęciach, rozliczeń oraz archiwalnym przez okres nie dłuższy niż 72 miesiące. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Aureliuszowo Magdalena Glapińska z siedzibą w Warszawie (02-758), ul. Neseberska 4 m. 181. Więcej informacji na temat przetwarzania można uzyskać na stronie: https://aureliuszowo.pl/polityka-prywatnosci-rodo/.

  Oświadczenia i zgody