Grupa Jakuba

Młodzież licealna

Jakub Snochowski aktor, dramaturg, reżyser, absolwent Krakowskiej Szkoły Teatralnej, opracował swój autorski program warsztatów teatralnych do pracy, z tą niezwykle czułą grupa wiekową jaką jest młodzież.

Czas & lokalizacja

Zajęcia odbywają się w soboty w godz. 13-16.00
ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa

O projekcie

Jakub Snochochowski aktor, dramaturg, reżyser,  absolwent Krakowskiej szkoły teatralnej, opracował swój autorski program warsztatów  teatralnych  do pracy, z tą niezwykle czułą grupa wiekową jaka jest młodzież. Zachęca młodych ludzi  do własnych poszukiwań, dzięki czemu mogą zaryzykować i szczerze opowiedzieć wielkimi tekstami, co czują i co myślą o świecie.

Zapraszamy na podróż ze słowem, pod którym kryją się mroki, ale i zbawienny kosmos.

W grupie pod opieką Jakuba, młodzież odnajduje siebie, rozwija się, angażuje i wspiera, poznaje techniki improwizacji aktorskiej i literaturę piękną. Rozwija swoje talenty i pasje. Praca w projekcie wiąże się z udziałem w festiwalach teatralnych i końcowym występem na profesjonalnej scenie.

Cena 370zł /12 h / miesiąc

plus jednorazowa oplata semestralna, fundusz teatralny 100 zł.

Miejsce spotkań : 

Mazowiecki Instytut Kultury
ul. Elektoralna 12

Zapis na zajęcia

  Zgłaszam dziecko do uczestnictwa w projekcie

  Dane uczestnika (dziecka)


  Dane zgłaszającego (rodzica/opiekuna)

  Informacja o przetwarzaniu danych

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do udziału dziecka w projekcie. Pani/Pana/Uczestnika dane osobowe przetwarzane będą w celu: udziału w powyższych zajęciach, rozliczeń oraz archiwalnym przez okres nie dłuższy niż 72 miesiące. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Aureliuszowo Magdalena Glapińska z siedzibą w Warszawie (02-758), ul. Neseberska 4 m. 181. Więcej informacji na temat przetwarzania można uzyskać na stronie: https://aureliuszowo.pl/polityka-prywatnosci-rodo/.

  Oświadczenia i zgody