Zapisy na zajęcia>>>

 

W celu zapisania się na obóz proszę kliknąć w poniższy link i wypełnić formularz

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>>

 

Podróż z wyobraźnią 2022

Podróż z wyobraźnią to obóz, który pozwala rozwinąć artystyczne pasje, to twórcze wakacje dla miłośników teatru, filmu, muzyki i innych dziedzin sztuki.

Nasza podróż to wyjątkowy program wakacyjny, realizowany przez zespół doświadczonych instruktorów, a obozy pod naszą opieką odbywają się zawsze w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą tegoroczną ofertą wakacyjną.

 

Terminy turnusów:
26.06 – 08.07
18.07 – 30.7

 

Wiek uczestników:

7-18 lat

 
Transport z Warszawy, zapewni firma Trans – Europa.
 
Koszt:
2900zł cena z transportem dla dzieci z Warszawy
2750zł cena z dojazdem własnym, dla dzieci z Podkarpacia i Krakowa
 
Zapisy: podrozzwyobraznia@gmail.com

Nagrania z obozów z poprzednich lat:

https://www.facebook.com/watch/?v=230619475556723
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ewIhiLDgL-0&feature=youtu.bep&fbclid=IwAR2n0PAs7jrC3F7_z1DleP0i2fg0sOcDqDC_xo7YRYYYfxs9CNh2kS30RpI

Zajęcia:

 • Fotografia
 • Animacja poklatkowa
 • Taniec
 • Aktorstwo
 • Improv
 • Akrobatyka
 • Film
 • Pantomima i praca z maską
 • Dubbing
 • Joga

 

Osoby chętne będą mogły skorzystać z dodatkowo płatnych zajęć indywidualnych:

 • Zajęcia wokalne
 • Jazda konna 

 

Dodatkowe atrakcje:

 • Na obozie odbędzie się całodniowa sesja LARP- aktywność na pograniczu gry i sztuki, podczas której uczestnicy wspólnie tworzą i przeżywają opowieść, odgrywając role podobnie do improwizowanego teatru. Akcja larpa może być osadzona zarówno w świecie rzeczywistym, jak i fikcyjnym.

 

 • W trakcie trwania obozu zorganizowany zostanie camping, na którym odbędą się piknikowe gry i zabawy, ognisko oraz nocowanie pod namiotami.

 

Oferta specjalna dla najstarszych uczestników:

Dodatkowo dla osób chętnych z najstarszej grupy wiekowej (17-18lat) istnieje możliwość stworzenia indywidualnego pakietu zajęć, czyli samodzielny wybór aktywności, w których chce się uczestniczyć. Dla tej samej grupy wiekowej istnieje również możliwość odbycia praktyk w roli wychowawcy oraz instruktora obozowego.

 

Zakwaterowanie 

Siedlisko Janczar w Pstrągowej to wyjątkowy obiekt położony niedaleko Strzyżowa oraz Rzeszowa. Otoczony jest przez bezkresne pola i rozległe lasy, dzięki czemu goście mogą odnaleźć tutaj ciszę i spokój. To idealne miejsce na wakacyjny obóz z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w 2-4 osobowych, komfortowo wyposażonych i klimatyzowanych pokojach. Każdy z nich posiada dostęp do prywatnej łazienki.

http://www.siedliskojanczar.pl/

 

Wyżywienie 

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. 

Istnieje możliwość nieodpłatnego wyboru diety specjalnej: wegetariańska, wegańska, bezlaktozowa, bezglutenowa. 

 

Nasza Kadra:

Magdalena Glapińska (Aktorstwo)- Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Po studiach tworzyła i współtworzyła takie miejsca jak Centrum Kreatywności Dziecięcej „Aureliuszowo”, studio aktorskie dla dzieci przy Teatrze Syrena, Studio Aktotsko-Muzyczne „Mała Filmówka”, przy WSF. W miejscach tych realizowała swój autorski program oparty na pedagogice teatru, dramie i kreatywnym myśleniu. Pracuje jako trener twórczości dziecięcej, instruktor teatralny, reżyser, dziennikarz współpracującym z Polskim Radiem Dzieciom.

 

Zbigniew Kozłowski (Aktorstwo)- Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Polsce. Aktor telewizyjny, filmowy, teatralny i dubbingowy. W latach 1999-2007 występował w Teatrze Syrena w Warszawie. Współpracował także z teatrami: Projekt Teatr oraz Teatr Żydowski. 

 

Jakub Snochowski (Aktorstwo)- Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Występował w teatrach krakowskich: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Teatr Ludowy oraz warszawskich: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana i Teatr Rozmaitości. 

 

Katarzyna Chmara (Improv)- Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Pracy z dziećmi i młodzieżą uczyła się na studiach w Coláiste Stiofáin Naofa College of Further Education w Cork w Irlandii. Angażuje się w promowanie sztuki improwizacji scenicznej w Polsce. Jest m.in. współzałożycielką teatru improwizacji „wymyWammy” oraz członkinią europejskiego projektu improwizacji „Ohana”.

 

Katarzyna Michalska (Improv)- Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Założycielka teatru IMPROV AB OVO i propagatorka sztuki improwizacji w Polsce. Pomysłodawczyni Festiwalu Sportów Teatralnych 3,2,1. Jak twierdzi, improwizacja – choć oznacza tworzenie dzieła bez przygotowania i jest aktem niepowtarzalnym i spontanicznym – wymaga od aktorów wielu przygotowań, ponieważ grają bez scenariusza.

 

Rafał Latoszek (Fotografia)- absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Ma na swoim koncie ponad sto portretów ludzi kultury i sztuki oraz osób publicznych. Swoje zdjęcia publikował m.in. w „Twoim Stylu”, „Pani”. „Urodzie”. „Marie Claire”. „Madame Figaro”. i „Zwierciadle”. Współpracuje również z warszawskimi teatrami. Jego fotografie ze spektakli widnieją w gablotach i na plakatach Teatru Narodowego, Teatru Nowego, Teatru Syrena, Studio czy Komedia.

 

Paulina Staniaszek (Pantomima i praca z maską)- Regularnie uczęszcza do Studia Pantomimy Bartłomieja Ostapczuka, ma też za sobą cztery edycje Letniej Szkoły Współczesnej Pantomimy. Od 2016 roku gra w spektaklach Sceny Plastycznej Leszka Mądzika. Prowadzi warsztaty pantomimy skupiając się na pracy grupowej i aktorskie, podczas których kładzie duży nacisk na wszystko to, co poza i przed słowem. Swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy w technice motion capture i performance capture.

 

Ewa Krzywicka (Joga)- Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku tancerz-choreograf. Wychowanka Companii Baletowej w Policach oraz Studia Tańca Joy Dance Szczecin. Członkini zespołu Zokinazoli oraz tancerka w Teatrze Tańca Nieznanym. Prywatnie ogromna pasjonatka jogi, którą na obozie będzie dzielić się z uczestnikami. 

 

Szymon Kaliciński (Taniec)- Absolwent Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku tancerz-choreograf. Nauczyciel tańca i ruchu scenicznego specjalizujący się w technice tańca współczesnego oraz improwizacji ruchowej. 

 

Anna Petrenko (Akrobatyka)- Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku tancerz-choreograf. Zawodowa tancerka oraz akrobatka, z ruchem związana od 15 lat, a obecnie aktywnie pogłębia swoją wiedzę i wykorzystuje ją w praktyce łącząc taniec współczesny z akrobatyką. 

 

Łukasz Fober (Dubbing)- Dźwiękowiec i montażysta z wieloletnim doświadczeniem, współpracujący m.in. z wytwórniami: Netflix oraz Disney. Pracował przy takich filmach i serialach jak: Strażnicy Galaktyki, Hotel Transylwania oraz Wiedźmin. 

 

Paweł Walendowski (Animacja poklatkowa)- Absolwent londyńskiej uczelni University of Arts London Animator, reżyser, konstruktor scenografii i lalek. Założyciel niekomercyjnego studia animacyjnego.

 

Michał Wolniak (Film)- Student Warszawskiej Szkoły Filmowej na kierunku montaż filmowy. Niezależny filmowiec realizujący materiały podróżnicze. Współpracuje przy projektach filmowych z Narodowym Centrum Kultury, Stowarzyszeniem Polska. 

 

Filip Tomczak (Film)- Student Warszawskiej Szkoły Filmowej, reżyser, scenarzysta i fotograf specjalizujący się w technikach analogowych.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>>

Skorzystaj z opcji szybkiego kontaktu.
Podaj swój adres E-mail lub telefon a odpowiem na wszystkie pytania.