Zapisy na zajęcia>>>

W celu zapisania się na obóz proszę kliknąć w poniższy link i wypełnić formularz

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>>

 

Wakacje w ogrodzie sztuki to półkolonie artystyczne dla dzieci i młodzieży od 6 do 17 roku życia.

Podczas 5-cio dniowego turnusu uczestnicy rozwijają swoje artystyczne pasje i twórczo odpoczywają w zacisznym, malowniczym i oddalonym od miasta ogrodzie w Czersku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą tegoroczną ofertą wakacyjną.

Terminy turnusów:

-18.07 – 22.07

-25.07 – 29.07

-01.08 – 05.08

-08.08 – 12.08

Koszt:

1000zł
1200zł cena z codziennym transportem na trasie Warszawy Czersk.
350zł jednodniowe wejście

Zapisy: podrozzwyobraznia@gmail.com

Zajęcia:

Dubbing

Każdy z uczestników będzie miał okazję nagrać swoją próbę dubbingową, i profesjonalnie użyczy swojego głosu postaciom z filmu.

Improv– Zajęcia z improwizacji aktorskiej pod płaszczykiem fantastycznej zabawy, rozwijają kreatywność, pewność siebie i umiejętność podejmowania decyzji.

Animacja poklatkowa – podczas zajęć uczestnicy stworzą scenografię i rekwizyty, za pomocą których nagrają swój własny film animowany.

Taniec – dawka szaleństwa ruchowego plus pamiątka w postaci teledysku lata.

Tak będzie wyglądał taniec w Ogrodzie Sztuki.

Akrobatyka – Dawka gimnastyki i ruchu w plenerze pozwoli zadbać o kondycję fizyczną i giętkość ciała.

Film – to zajęcia prowadzone przez studentów WSF. Pod ich opieką uczestnicy wymyślą scenariusze, stworzą profesjonalny plan filmowy i własny film.

Joga – to ćwiczenia skoncentrowane na wzmacnianiu i rozciąganiu ciała, a także kontroli oddechu, nauce uspokajania zmysłów oraz koncentracji.

Warsztaty florystyczne – w trakcie zajęć uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstaw tworzenia dekoracji roślinnych i kwiatowych.

Lokalizacja:

Tegoroczny Ogród Sztuki odbędzie się w Ogrodzie Florysty- wyjątkowym obiekcie znajdującym się w Czersku. Zajęcia odbywać się będą na terenie hektarowej działki, na której znajduje się rozległałąka, stary ogród oraz dom z pracownią florystyczną i miejscem do prowadzenia zajęć. Ogród znajduje się w urokliwej okolicy w dorzeczu Wisły. To idealne miejsce na wakacyjny obóz z dala od wielkomiejskiego zgiełku, dzięki czemu uczestnicy będą mogli w pełni oddać się swoim pasjom.

Wyżywienie:
Dwa posiłki dziennie: obiad i podwieczorek.

Istnieje możliwość nieodpłatnego wyboru diety specjalnej: wegetariańska, wegańska, bezlaktozowa, bezglutenowa.

Nasza Kadra:

Magdalena Glapińska (Organizatorka) – Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Po studiach tworzyła i współtworzyła takie miejsca jak Centrum Kreatywności Dziecięcej „Aureliuszowo”, studio aktorskie dla dzieci przy Teatrze Syrena, Studio Aktotsko-Muzyczne „Mała Filmówka”, przy WSF. W miejscach tych realizowała swój autorski program oparty na pedagogice teatru, dramie i kreatywnym myśleniu. Pracuje jako trener twórczości dziecięcej, instruktor teatralny, reżyser, dziennikarz współpracującym z Polskim Radiem Dzieciom.

Ewa Krzywicka (Joga, akrobatyka) – Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku tancerz-choreograf. Wychowanka CompaniiBaletowej w Policach oraz Studia Tańca Joy Dance Szczecin. Członkini zespołu Zokinazoli oraz tancerka w Teatrze Tańca Nieznanym. Prywatnie ogromna pasjonatka jogi, którą na obozie będzie dzielić się z uczestnikami.

Szymon Kaliciński (Taniec) – Absolwent Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku tancerz-choreograf. Nauczyciel tańca i ruchu scenicznego specjalizujący się w technice tańca współczesnego oraz improwizacji ruchowej.

Łukasz Fober (Dubbing) – Dźwiękowiec i montażysta z wieloletnim doświadczeniem, współpracujący m.in. z wytwórniami: Netflix oraz Disney. Pracował przy takich filmach i serialach jak: Strażnicy Galaktyki, Hotel Transylwania oraz Wiedźmin.

Katarzyna Chmara (Improv) – Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Pracy z dziećmi i młodzieżą uczyła się na studiach w Coláiste Stiofáin Naofa College of FurtherEducation w Cork w Irlandii. Angażuje się w promowanie sztuki improwizacji scenicznej w Polsce. Jest m.in. współzałożycielką teatru improwizacji „wymyWammy” oraz członkinią europejskiego projektu improwizacji „Ohana”.

Katarzyna Michalska (Improv) – Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Założycielka teatru IMPROV AB OVO i propagatorka sztuki improwizacji w Polsce. Pomysłodawczyni Festiwalu Sportów Teatralnych 3,2,1. Jak twierdzi, improwizacja – choć oznacza tworzenie dzieła bez przygotowania i jest aktem niepowtarzalnym i spontanicznym – wymaga od aktorów wielu przygotowań, ponieważ grają bez scenariusza.

Filip Tomczak (Film) – Student Warszawskiej Szkoły Filmowej, reżyser, scenarzysta i fotograf specjalizujący się w technikach analogowych.

Dorota Deczewska (Florystyka) – Florystka z wieloletnim doświadczeniem, która na co dzień prowadzi własną pracownie florystyczną specjalizującą się w tworzeniu wianków i bukietów.

Skorzystaj z opcji szybkiego kontaktu.
Podaj swój adres E-mail lub telefon a odpowiem na wszystkie pytania.