KURS – EGZAMINY – UCZELNIE TEATRALNE

Towarzyszenie młodemu człowiekowi, którzy przygotowuje się do egzaminów do szkoły teatralnej, to wielowymiarowa praca, która polega nie tylko na wyborze tekstów i pracy nad nimi, ale przede wszystkim wsparcie mentalne i bycie w ciągłym kontakcie.

Młodzież licealna

Czas & lokalizacja

Praca nad tekstem/ piątki do 3 h / 4 osoby w grupie 
ul. Mangalia 4 lub ul: Elektoralna 12 

O projekcie

Towarzyszenie młodemu człowiekowi, którzy przygotowuje się do egzaminów do szkoły teatralnej, to wielowymiarowa praca, która polega nie tylko na wyborze tekstów i pracy nad nimi, ale przede wszystkim wsparcie mentalne i bycie w ciągłym kontakcie.

Kurs przygotowawczy obejmuje:

 • pomoc przy wyborze tekstów
 • praca nad analizą i interpretacją tekstów i elastycznością emocjonalną
 • praca nad samoświadomością w użyciu środków wyrazu
 • ustalenie indywidualnych potrzeb do zrealizowania przed egzaminami, np.: konsultacje, wymowa, śpiew, taniec
 • pomoc przy nagraniach materiałów online
 • wsparcie mentalne i towarzyszenie na kolejnych etapach pracy, w dążeniu do wymarzonego celu, jakim jest dostanie się do szkoły teatralnej.

Kurs prowadzą:

 • Jakub Snochowski: aktor, absolwent krakowskiej Akademi Teatralnej, reżyser, pedagog, dramaturg
 • Anna Grabowska: wokalistka, dyrygent, trener wokalny. Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie wydziału Wychowania Muzycznego ze specjalnością prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych. Wykładowca Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie.
 • Magdalena Glapińska: aktorka, dziennikarka; założycielka Pracowni Teatralnej, prowadzi warsztaty aktorskie, adaptuje scenariusze, reżyseruje spektakle, przygotowuje młodzież do egzaminów na uczelnie teatralne z sukcesami.

Cena kursu to 600zł /12 h

Zapis na zajęcia

  Zgłaszam dziecko do uczestnictwa w projekcie

  Dane uczestnika (dziecka)


  Dane zgłaszającego (rodzica/opiekuna)

  Informacja o przetwarzaniu danych

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do udziału dziecka w projekcie. Pani/Pana/Uczestnika dane osobowe przetwarzane będą w celu: udziału w powyższych zajęciach, rozliczeń oraz archiwalnym przez okres nie dłuższy niż 72 miesiące. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Aureliuszowo Magdalena Glapińska z siedzibą w Warszawie (02-758), ul. Neseberska 4 m. 181. Więcej informacji na temat przetwarzania można uzyskać na stronie: https://aureliuszowo.pl/polityka-prywatnosci-rodo/.

  Oświadczenia i zgody