TALENTEM ZARZĄDZAMY

Młodzież 12+

Do tego projektu zaprosimy doświadczone w pracy teatralnej nastolatki, które od kilku lat rozwijają pod naszą opieką artystyczną swój talent aktorski i pragną kolejny raz rozpocząć, już bardziej świadomie, pracę nad spektaklem teatralnym.

Czas & lokalizacja

Zajęcia odbywają się w soboty w godz. 13:00 – 16:00
ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa

O projekcie

Do tego projektu zaprosimy doświadczone w pracy teatralnej nastolatki, które od kilku lat rozwijają pod naszą opieką artystyczną swój talent aktorski i pragną kolejny raz rozpocząć, już bardziej świadomie, pracę nad spektaklem teatralnym.

Szczegółowy plan pracy w Projektach Teatralnych:

 • poznajemy się  i uczymy  siebie nawzajem, dążymy do stworzenia zgranego zespołu 
 • wyznaczamy sobie indywidualne i grupowe cele w pracy podczas warsztatów, stawiamy wyzwania 
 • pracujemy nad warsztatem aktorskim podczas zajęć z improwizacji aktorskiej, choreografii, zadań aktorskich, emisji głosu i dykcji 
 • poznajemy tekst literacki,  który będzie naszą inspiracją do pracy nad spektaklem
 • przystępujemy do analizy i interpretacji tekstu i budowania postaci 
 • bierzemy udział w Festiwalu Słowa i Emocji, podczas premiery spektaklu dzielimy się z najbliższymi efektem finalnym naszej całorocznej pracy
 • wyruszamy na artystyczny obóz letni „Podróż z Wyobraźnią” – oferta dla chętnych – dodatkowo płatna 

Kadra tworząca Projekty Teatralne:

 • Magdalena Glapińska: aktorka, dziennikarka; założycielka Pracowni Teatralnej, prowadzi warsztaty aktorskie, adaptuje scenariusze, reżyseruje spektakle.
 • Agnieszka Senderowska-Rucińska: choreograf; w Pracowni Teatralnej prowadzi zajęcia z ruchu scenicznego i improwizacji aktorskiej. Ola Troczyńska-Rucińska: dyrygent, trener wokalny, wokalistka; w Pracowni Teatralnej prowadzi zajęcia wokalne z elementami rytmiki.
 • Anna Grabowska: wokalistka, dyrygent, trener wokalny. Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie wydziału Wychowania Muzycznego ze specjalnością prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych. Wykładowca Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie.
 • Szymon Kaliciński – artysta, student kierunek choreografia.

Cena 420zł / 12 h / miesiąc

Plus jednorazowa oplata semestralna, fundusz teatralny 100 zł

Miejsce spotkań: 

Mazowiecki Instytut Kultury
ul. Elektoralna 12

Zapis na zajęcia

  Zgłaszam dziecko do uczestnictwa w projekcie

  Dane uczestnika (dziecka)


  Dane zgłaszającego (rodzica/opiekuna)

  Informacja o przetwarzaniu danych

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do udziału dziecka w projekcie. Pani/Pana/Uczestnika dane osobowe przetwarzane będą w celu: udziału w powyższych zajęciach, rozliczeń oraz archiwalnym przez okres nie dłuższy niż 72 miesiące. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Aureliuszowo Magdalena Glapińska z siedzibą w Warszawie (02-758), ul. Neseberska 4 m. 181. Więcej informacji na temat przetwarzania można uzyskać na stronie: https://aureliuszowo.pl/polityka-prywatnosci-rodo/.

  Oświadczenia i zgody